MAGIC FOAM MIX 2 Zobacz większe

MAGICZNA PIANKA KINETYCZNA MAGIC FOAM MIX 2

882-60

5902429912245

Ilość w opakowaniu: 48

Oryginalna magiczna pianka kinetyczna ISERE MAGIC FOAM to niezwykła rozciągliwa masa, którą możemy łatwo oklejać różne przedmioty i budować bez użycia wody!

Każde opakowanie zawiera: 300g pianki.

Multi-Pak z kolorami: Niebieski, Fioletowy, Pomarańczowy.

Nowe praktyczne opakowanie foliowe z wygodnym zamknięciem!

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Oryginalna magiczna pianka kinetyczna ISERE MAGIC FOAM to niezwykła rozciągliwa masa, którą możemy łatwo oklejać różne przedmioty. Dzięki niej stworzysz wszystko, o czym tylko marzysz!

Multi-Pak zawiera 300g pianki w 3 intensywnych kolorach:

- Pomarańczowy.

- Fioletowy.

- Niebieski.

Wymiary opakowania:

MAGIC FOAM - Pianka Kinetyczna rozciągliwa, plastyczna i łatwa w formowaniu masa, która daje nieskończone możliwości do kreatywnych zabaw. Co więc zrobisz z pianką Magic Foam?

Niezwykła pianka to obecnie świeża nowość i alternatywa dla magicznego piasku. Świetna i niezwykle kreatywna zabawa dla dzieci i nie tylko, która rozwija wyobraźnię i zdolności manualne. Specjalna budowa masy pianki sprawia, że możemy ją z łatwością dowolnie formować, po czym zostawiając ją na noc twardnieje i zachowuje swoje kształty! Masa nie lepi się do rąk i jest bezpieczna dla dzieci. Dzięki magicznej piance możemy z łatwością formować bez użycia wody małe budowle, postacie, itp.. Ogromna frajda i zabawa bez końca, którą ogranicza jedynie wyobraźnia!

Teraz z niebieskiej, zielonej, czerwonej, fioletowej i pomarańczowej pianki stworzysz wszystko, co tylko podpowie ci wyobraźnia. Możesz rozciągać ją wzdłuż i wszerz, tworzyć z niej swoich ulubionych bohaterów, pojazdy, zwierzęta, a nawet pudełka i wiele więcej...

Wysusz ją naturalnie, a zachowa kształt na zawsze. Łatwo ja uformujesz i nadasz kształt.

Każda pianka ma pojemnik wielokrotnego użytku, dzięki któremu twoja pianka zachowa świeżość i nie wyschnie. Odkryj bogactwo kolorów tworząc niezliczone kształty z pianki Magic Foam!

Zobacz jakie możliwości daje ci zupełnie niesamowita, rozciągliwa i elastyczna pianka!

Nasza Magiczna Pianka Kinetyczna Magic Foam to idealny pomysł na kreatywną i bezpieczną zabawę.

Wszystkie pianki zapakowane w efektowne, oryginalne i kolorowe pudełka typu blister idealne na prezent!

Zabawka posiada certyfikat CE.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 6go roku życia.

Opis

Materiał Inny
Przedział wiekowy 6Y+

Inne produkty w tej samej kategorii: