LAMPKA UV DO PAZNOKCI VKN-F4

VKN-F4

5902429916540

Ilość w opakowaniu: 12

Lampka UV do paznokci.

Moc 48W.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

WYSOKIE JAKOŚCI LAMPA O MOCY 48W Z 24 DIODAMI LED, ZDEJMOWANYM SPODEM, UKŁADEM CHŁODZENIA DŁONI, TIMEREM I WYŚWIETLACZEM LCD!

Lampka F4S to najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV/LED, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne dzięki zastosowaniu technologii dual led.

Z naszą lampą zyskujesz podwójnie dzięki dłuższej żywotności systemu emisji światła UV pracującego w częstotliwości 365-405nm oraz oszczędności energii w porównaniu do konwencjonalnych systemów wyposażonych w żarówki UV.

Profesjonalna lampa UV dual LED nadaje się idealnie do profesjonalnego użytku w salonach kosmetycznych oraz do użytku domowego.

Lampa posiada wbudowany sensor ruchu. Lampa zaczyna działać po umiejscowieniu dłoni wewnątrz lampy, odmierzając wybrany czas. Nasz model Wyposażony jest w technologię dual led na pokładzie której 24 diody o łącznej mocy 48W sprawnie utwardzą każdy lakier. Mnogość funkcji i tryb chłodzenia wyróżniają urządzenie z pośród innych na rynku, a stylowy design jest dopełnieniem mnogości funkcji lampy.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

  • 24 DIODY o mocy łącznej 48W dają pewność mocnego i równomiernego działania lampy w szybkim czasie, z żywotnością 50,000h.
  • AUTOMATYCZNE URUCHOMIENIE dzięki sensorowi działającemu na podczerwień
  • STEROWANIE DOTYKOWE - przyciski zintegrowane z korpusem obudowy
  • NISKA WAGA, bo tylko 0,70 kg i funkcjonalność tego urządzenia spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
  • ODŁĄCZANA PODSTAWA LAMPY pozwala na łatwe wyczyszczenie jej powierzchni po użytkowaniu.
  • TRYB CHŁODZENIA pozwoli na obsługę klientów z dłoniami wrażliwymi na ciepło.
  • 5 TRYBÓW PRACY pozwalają na oszczędność Twojego czasu poprzez dobranie czasu naświetlania najbardziej dopasowane do zawartości pigmentów w lakierze: 10s, 30s, 60s, 90s i 120s z programem niskiej temperatury.
  • WYŚWIETLACZ LCD pokazuje pozostały czas do końca działania.

Inne produkty w tej samej kategorii: